Şu ana kadar hep 6 ayın öncesinden bahsettim ve yazı dizime geçmişten şimdiye doğru yazmayı planlıyordum. Ama bugün madalyonun diğer yüzünü göstermek istedim. İlk aylar ekip olmaya dair yaşadığımız sıkıntıların yanında bugün aile olmuş bir ekip ile karşı karşıyayız. Farkında olmadan her ayağım tökezlediğinde elimden tutuyorlar….

4 şubat cumartesi günü https://www.instagram.com/industryologbusiness/ hesabımızdan sizleri bu paylaşım ile karşıladık.Ekibin sınavlar okul projeler derken biraz dinlenmesi gerekiyordu. Yeni projelerimizle daha enerjik dönebilmek için ekibin mutfak kısmını da kapattık.

Bir hafta birbirimizden ayrı kalmamız için ekip kapandı. Bunun yanında diğer ekiplerden de bir haftalık ayrılmam gerekiyordu.Yani anlayacağınız elimi ayağımı her yerden çektim.

  Bu beklemedikleri ayrılışlar ekibe olan darbe bizimkilerde onlardan bıktığımı ve neler olduğunu çözememelerine sebep olmuştu. Ekiplerden ayrılmam sabah uyandığımda ekranda 100 lerce msj görmemem ve günaydın msj atacağım ekibime erişimin kapanması koskoca bir boşluktaymışım hissi uyandırmıştı.

Taki Büşra ve Barlas’tan gelen msjları görene kadar.Neler olduğunu anlamayan arkadaşlarım msjları mutlu etmeye yetmişti. 🙂

Tatil bitene kadar asosyal olma kararı alan, terimler ve shop a dair bir şey görmeyi planlamayan Nurdilek bu sözüne 3 gün dayanabilmiş. Ve dün gece ana gruba fotoğrafımla yaptığı ‘farkı bul’ shop çalışmasını atmış. 🙂  Haydi shop yapalım dediğimde 40 takla atarken dinlenmesini istediğimde gene istediğimin tersini yapmış 🙂

Şaka bir yana bende onları özledim. Gruplardan iletişimim kesildi ama onlara toplu olarak bir resim atmak isterken instagramdan bir merhaba deyip sonra onları tekrar rahat bırakmayı planlıyordum ki beklemediğim bir tablo ile karşılaştım.Bir anda bizimkilerin mesaj trafiği ortaya çıkmıştı.

Herkesin 4 gözle beklediği tatilin, bitmesini istiyorlardıııı. Bu görüntüyü görmeyi değilde bir hafta daha tatil uzasın demeleri bekliyordum. Daha tatile çıkalı 4 gün olmuştu. Bir önceki yazımda nasıl ekip olunur ekibe kişi nasıl dahil edilir yazısını yazmıştım.Ve olmak istemeyen kişi zaten ekipte olmaz sonucuna varmıştık. İşte bugün karşılaştığım bu görüntü normalde kapalı olan Lifs ekibinin bu msjları daha yayınlanmamış olan yazıma cevap niteliğinde gelmişti. (Bir maşallah alalım demi büş 🙂 ) Her zaman derim benim hiçbir katkım yok onlar olmak istiyorlar tüm emekler onlara ait. Ve gene fark etmeden beni ayağa kaldırdılar. 🙂 Bu güzel insanlar ile 2. dönem https://www..com/industryologbusiness/ sayfasında görüşmek üzere. Sizlerle buluşmak, bilgi aktara bilmek için gördüğünüz gibi çok heyecanlılar.


Like it? Share with your friends!

5